Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Наступного року оновимо Хрещатик»

27 вересня 2018 року, 19:49

Наступного літа кияни та гості столиці побачать оновлений Хрещатик. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у спецпроекті «Персона грата» в ефірі «Українського радіо».

«Справді, Хрещатик сьогодні знаходиться у «втомленому» стані. Але, ми з вами зустрінемося на ньому влітку наступного року, і ви поділитеся своїми враженнями від оновленої центральної вулиці столиці, – заявив Віталій Кличко. – Справді, проблем зі станом столичних вулиць дуже багато. Ми поки не ремонтували Хрещатик, бо ремонтували основні магістралі міста», – зауважив мер столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що нині в столиці триває масштабний ремонт доріг. І зазначив, що під час робіт повністю замінюють всі комунікації та систему освітлення, тротуари та огородження на вулицях, де здійснюють капремонти.

«Подивіться на вулицю Леонтовича. Це стандарт, до я кого ми будемо підтягувати всі вулиці. Коли сміттєві баки прибрані під землю, укладений новий асфальт, встановлене сучасне освітлення, гарні газони висаджені. Вулиця має зовсім інший вигляд», – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко нагадав, що за попередніх два роки в Києві капітально відремонтували понад 500 кілометрів доріг та проїздів. І як мінімум 300 кілометрів заплановано оновити цього року. Всього ж у Києві близько 1667 км доріг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua