Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Нова квартира Марії Стус буде недалеко від скверу ім. Василя Стуса»

11 березня 2016 року, 20:51

Володимир Кличко сам запропонував придбати квартиру для Марії Стус. Це буде трикімнатна квартира у Святошинському районі, недалеко від скверу імені Василя Стуса. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Вести».

«Василь Стус – український патріот, дисидент, який загинув у радянських застінках, тому що відстоював національну ідею. Родина Василя Стуса мешкала у Донецьку буквально за 5 км від аеропорту. І сьогодні вони є переселенцями. Марія Стус неодноразово зверталася в різні інстанції. Але у Києві існує велика проблема з житлом, у квартирній черзі перебуває більше 60 тис. осіб – це інваліди, афганці, багатодітні родини. Юридично законних підстав видати квартиру пані Марії ми не маємо права», – зазначив Віталій Кличко.

Мер розповів, що до нього як міського голови було багато звернень з боку громадськості з проханням допомоги у вирішенні питання житла для Марія Стус. 

«Василь Стус перед смертю просив піклуватися про його родину. Я обговорював з братом цю ситуацію. І Володимир сказав: я куплю квартиру Марії Стус. Ми почали шукати помешкання. Це буде трикімнатна квартира для всієї родини у новому будинку біля скверу імені Василя Стуса, що символічно. Думаю, решту Володимир сам згодом розповість», – сказав Віталій Кличко.

Мер також нагадав, що минулого року у Києві відкрили сквер імені Василя Стуса.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua