Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як будують пішохідний міст на острів Оболонський (+фото, відео)

15 квітня 2021 року, 13:22

Мер Києва Віталій Кличко показав, як будують пішохідний міст з Оболонської набережної на острів Оболонський. Відео робіт Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У столиці триває будівництво ще одного цікавого і гарного об’єкту –  пішохідного мосту з Оболонської набережної (в районі гольф-центру) на острів Оболонський.  Там вже спорудили фундамент опори на набережній. А саму опору підготували до монтажу. Тривають роботи і зі спорудження однієї із опор в протоці. Наступними в черзі на будівництво – ще одна опора в водоймі та опора на острові», – зазначив Віталій Кличко у дописі до відео.

Він нагадав, що конструкція мосту спиратиметься на 4 опори, дві з яких будуть розташовані в протоці. Ширина пішохідного об'єкту буде 4 метри. Довжина – 164  метри. Міст матиме дуже цікавий архітектурний вигляд та підсвічуватиметься у вечірній і нічний час. І буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Важливо, що пішохідний міст не заважатиме проходу маломірних суден до затоки Оболонь. Новий міст столиця зводить за кошти меценатів.

 «На мосту та прилеглій території облаштуємо відеоспостереження задля безпеки киян та гостей столиці. Здійснимо також благоустрій на острові. З мінімальним втручанням в природній ландшафт. Облаштуємо там і зону для купання. Щоб у киян було більше комфортних місць для відпочинку», – додав Віталій Кличко.

Будівництво пішохідного мосту на острів Оболонський

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]