Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як працюють вихователі дитсадків в умовах війни

30 жовтня 2022 року, 13:20

Мер Києва Віталій Кличко показав, як працюють вихователі столичних дитячих садочків в умовах війни. Відео Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все, аби наше місто ставало комфортною, гарною і безпечною європейською столицею. Сьогодні – історія про 31-річну виховательку одного зі столичних комунальних садочків Тетяну Гайдай. Молода жінка неймовірно любить дітей та свою професію. І робить усе можливе, аби діти, перебуваючи поза межами дому – у садочку, були в безпеці. Адже наша малеча знає, на жаль, що таке війна. Й, інколи по декілька разів на день, вихованці садочків вимушені спускатися у бомбосховища», – зазначив мер Києва у дописі до відео.

Тетяна переконана, що попри війну дітлахи повинні мати нормальне дитинство – з іграми, віршами та піснями, із костюмами на свята. Головним своїм завданням вважає навчити дітей жити в соціумі – ладнати з іншими дітьми, з дорослими. Виховати свідомих українців, які розрізняють, що таке добро, а що зло.

У сфері освіти жінка працює вже 10 років. І всі – в одному садочку.

«До речі, цей садок з початку повномасштабного вторгнення росії радо прийняв 16 дітей-переселенців з півдня та сходу. А також – 5 працівників, які були вимушені переїхати із зони бойових дій», – додав Віталій Кличко.

Сьогодні в столиці в звичайному режимі працюють 483 дитячих садки різних типів та форм власності. Це приблизно 60% від загальної кількості закладів. З них – 375 комунальних садочків та 108 приватних закладів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]