Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як виглядає оновлений театр оперети (+фото, відео)

14 травня 2021 року, 12:13

Мер Києва Віталій Кличко розповів, коли розпочне роботу оновлений Київський національний академічний театр оперети та показав коротке відео, як виглядає театр після ремонту.

«Сьогодні ввечері, після масштабної реконструкції, відбудеться відкриття головної сцени Київського національного академічного театру оперети. Це – єдиний в Україні театр оперети. Велика зала театру тривалий час перебувала в аварійному стані і потребувала негайної реставрації. Місто виділило кошти на її здійснення», – сказав Віталій Кличко.

Так, у залі, зокрема, виконали роботи з протипожежної безпеки. Встановили нове обладнання системи. Укріпили арки сцени та інших елементів глядацької зали. Встановили нову систему кондиціювання. Замінили крісла для глядачів. Та здійснили реставрацію інтер’єру зали. При цьому зберегли атмосферу початку 20 сторіччя. Також встановили сучасну систему освітлення і звуку. Це дозволить колективу робити видовищні вистави.

«Тож сьогодні, ввечері п’ятниці, ви можете потрапити на гала-концерт на честь відкриття оновленої Київської оперети!» – сказав Віталій Кличко.

Оновлена зала столичного театру оперети

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]