Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів, чому відвідає Український сніданок у Давосі

16 січня 2017 року, 23:33

Моє рішення (як і всі попередні роки) брати участь в Українському сніданку в Давосі зумовлене тим, щоб чітко зафіксувати позицію – і мою особисту як політика і громадянина, і української влади: що в України немає іншої альтернативи, крім процесу європейської і євроатлантичної інтеграції. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne, відповідаючи на запитання щодо участі в Українському сніданку в Давосі.

«На Український сніданок піду. Найлегше, мабуть, було б відсторонитися і не піти. Я впевнений, що повинен як людина, яку знають в усьому світі, доносити позицію – і як громадянина, і як представника влади – щодо зовнішньої політики України, щодо реформ, які відбуваються. І кожен раз я використовую таку можливість, адже мене знають і чують. Окрім того,  є ризики, що хтось інший буде доносити неправильні меседжі чи спекулювати, в першу чергу, щодо нашої політики євроінтеграції.  А вона залишається незмінною! Так само, як і наша позиція щодо агресії Російської Федерації на Сході України», – наголосив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що у цьому заході у Давосі беруть участь люди, які мають вплив на світову політику і економіку. Це завжди спілкування, обмін думками і пошук перспектив. Тому потрібно використовувати цей майданчик.

Київський міський голова розповів, що у Давосі він також візьме участь у зустрічі лідерів щодо інфраструктурного та міського розвитку, відвідає захід, який традиційно організовує американське видання «Washington Post», і на який збираються лідери з усього світу в сфері політики, фінансів, медіа і технологій.

Окрім того, зазначив Віталій Кличко, у нього запланована низка двосторонніх зустрічей із представниками великих світових компаній, міжнародної спільноти.

«Давос – це завжди практична користь для нашого міста. Позаминулого року ми «привезли» з Давосу електронний бюджет, переговори з компанією SAP відбулися саме там і після цього ми почали втілювати проект. Минулого року – домовились про співпрацю з Uber, що компанія почне працювати в Києві,  встановили низку нових контактів з іноземними партнерами, зокрема з німцями. Згодом така співпраця переростає у втілення важливих інфраструктурних проектів столиці, приміром таких, як Подільсько-Воскресенський міст», – зазначив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]