Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів коли у Києві відкриють ТРЦ і дозволять роботу готелів

27 травня 2020 року, 12:19

Торгово-розважальні центри та готелі в столиці відкриють у кінці цього тижня. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про відкриття в столиці торгово-розважальних центрів (без роботи розважальних зон). ТРЦ в Києві – з дотриманням санітарних норм та регламентів – відкриватимуть із суботи, 30 травня», – повідомив Віталій Кличко.

Також із 30 травня зможуть розпочати роботу і готелі. Крім хостелів.

«Для готелів прописані чіткі вимоги, яких вони повинні дотримуватися. Температурний скринінг співробітників та постояльців. Масковий режим поза номерами. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі приміщення», – зазначив мер.

Ресторани в готелях поки працюватимуть на виніс та на обслуговування в номерах.

«Рішення ж щодо роботи ресторанів та кафе в столиці комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить окремо», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]