Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні Київрада відзначила нагородами військових, які захищають Україну (+фото)

31 серпня 2023 року, 12:41

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київської міської ради вручив нагороди військовим, які захищають сьогодні незалежність та волю України.

Найвищою відзнакою столиці – «Знаком пошани» – посмертно нагородили загиблого на фронті депутата Київради Сергія Ільницького. Нагороду отримав його син – теж військовий.

Усього нагороди від Києва присуджені 30-ти Захисникам України.

Окрім «Знаку пошани» загиблому Сергію Ільницькому, 20 військовим присуджені медалі «Честь. Слава. Держава» та 9 – «За сприяння обороні Києва». Із них посмертно нагородами відзначили 7 військовослужбовців, які поклали життя за незалежність і свободу України.

«Ми дякуємо кожному воїну, кожному Захиснику та Захисниці, які в тяжких боях захищають нашу землю та повертають окуповані ворогом території. І пам’ятаємо наших полеглих Героїв», – підкреслив Віталій Кличко.

Депутати Київради вшанували пам’ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]