Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Столичні тепломережі зношені на 80%»

16 листопада 2018 року, 19:53

Тепломережі Києва зношені на 80%, бо більшість комунікацій були прокладені ще 20-40 років тому. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«Столичні тепломережі зношені на 80 %. Тому кожного року із початком опалювального сезону виникає багато розривів труб», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що за останніх півроку у Києві замінили близько 30 км комунікацій на найбільш аварійних ділянках теплових мереж.

«Близько 30 кілометрів труб було замінено з літа. Але не забуватимемо, що це крапля в морі, бо більшість комунікацій були прокладені ще 20-40 років тому», – додав мер.

Він пояснив, що неможливо оновити у кроткі терміни інфраструктуру, в яку десятки років не вкладалися кошти.

«Тих грошей, які сьогодні надходять до бюджетів міст, не вистачає, щоб швидко замінити всю інфраструктуру, яка дісталася нам у спадок у вкрай занедбаному стані. Така ситуація в усій Україні, коли десятками років кошти не вкладали й інфраструктура сьогодні у напіваварійному стані. Київ – не виключення. Наше завдання – замінити максимальну кількість труб у наступні декілька років для того, щоб упередити аварії на тепломережах», – додав він.

Нагадаємо, цього року столична влада повернула в управління міста теплоенергетичний комплекс Києва, що 17 років перебував в управлінні приватної компанії «Київенерго».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]