Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Столичні вчителі і вихователі під час карантину отримували надбавки від міста»

29 травня 2020 року, 12:18

Столичні вчителі і вихователі під час карантину отримували муніципальні надбавки від міста. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

Він зазначив, що вчителі та вихователі дитячих садочків отримують зарплатню з Державного бюджету. І за це відповідає Міністерства освіти.

«Що ж стосується міста – ми, як можемо, підтримуємо наших освітян. І цього року столиця зберегла програму місцевих стимулів. Так, на надбавки до зарплатні для освітян у бюджеті міста на цей рік передбачили 1 млрд 215 млн гривень. І під час карантину надбавки від міста всі освітяни отримували. І вчителі, і вихователі дитячих садочків. Загалом, надбавки для працівників освіти в Києві сумарно більші, ніж фінансування з Державного бюджету. І найвищі в порівнянні з іншими містами України. Ми цю тенденцію зберігаємо. Тобто, за час карантину освітяни отримали і зарплатню, і надбавки до неї», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua