Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Торгово-розважальні центри на першому етапі послаблень у столиці не відкриють»

08 травня 2020 року, 17:43

Торгово-розважальні центри в Києві відкриватимуть під час наступного етапу зняття обмежень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Що стосується відкриття великих торгівельних центрів – це буде друга хвиля зняття обмежень. І ми будемо спиратися виключно на статистику захворюваності. Якщо знову буде спалах інфекції, ми можемо знову повернутися до суворого карантину», – заявив Віталій Кличко.

Він додав, що роботу ТРЦ відновлять, скоріш за все, тоді, коли знімуть обмеження на роботу наземного громадського транспорту.

«Ми вже готуємось до цього. Сподіваюсь, що після 22 травня зможемо запровадити більше пом’якшень», – зауважив мер.

Поки що закритими в Києві залишаються і школи, дитячі садки та дитячі майданчики.

«Відкриття шкіл і дитячих садків, де буде велике скупчення дітей, може знову призвести до спалаху інфекції. І тільки з цим пов’язане те, що ні школи, ні дитсадки ми зараз відкривати не будемо. Якщо дорослі можуть дотримуватись правил, то проконтролювати дітей в садках, школах, на майданчиках – вкрай складно. Тому, щоб не було розповсюдження інфекції і аби зберегти здоров’я наших дітей, на першому етапі навчальні заклади ми не відкриваємо», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]