Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відкрив урочисте засідання Асоціації міст України з нагоди 25-річчя АМУ

30 червня 2017 року, 12:17

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко відкрив урочисте засідання АМУ з нагоди 25-річчя організації.

«Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити ювілейну дату – 25 років Асоціації міст України. І сьогодні тут саме ті люди, завдяки яким наша Асоціація є потужною організацією, що відстоює права місцевого самоврядування. Передусім, це представники громад – членів Асоціації, а також наші ветерани – ті, хто розвивав Асоціацію, - зазначив Віталій Кличко. – Радий вітати у цьому залі Президента України Петра Порошенка, представників парламенту, уряду. А також – представників асоціацій місцевого самоврядування, міжнародних організацій - усіх, хто є нашими однодумцями та партнерами у справі  реформування та розвитку місцевого самоврядування», – зазначив мер Києва.

В урочистому заході беруть участь близько 800 представників громад – членів АМУ з усієї України, урядовці, представники парламенту.

Відкрилося засідання виступом Президента України Петра Порошенка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua