Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відвідає Азербайджан на запрошення мера Баку

12 квітня 2017 року, 16:08

 

Київський міський голова Віталій Кличко 13-14 квітня здійснить візит в Азербайджан на запрошення глави виконавчої влади міста Баку.

В Азербайджанській столиці відбудуться зустрічі Віталія Кличка з главою виконавчої влади Баку Гаджибалою Абуталибовим, представниками політичних кіл і великого бізнесу.

Також Віталій Кличко відвідає Алею почесних поховань, Меморіальний комплекс пам’яті Гейдара Алієва, площу Державного Прапора.

Мер Києва огляне новозбудовані об’єкти інфраструктури в Баку, комплекс набережної бульвару, спортивну арену та інші об’єкти, які є знаковими для сучасного Баку.

«Ми цінуємо та прагнемо розвивати партнерські відносини між нашими країнами. До того ж Київ і Баку вже майже 20 років є містами-побратимами. Нам сьогодні дуже цікавий і може бути корисним і досвід розвитку інфраструктури в Баку. За останні роки столиця Азербайджану досягла в цьому напрямі значних успіхів. І в цьому контексті ми зацікавлені в співпраці та в інвестиціях азербайджанського бізнесу, який має гарний досвід у розбудові інфраструктури», – зазначив напередодні візиту в Баку Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua