Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відвідає з робочим візитом Японію

02 вересня 2016 року, 11:21

Мер Києва Віталій Кличко з 2 по 8 вересня відвідає з робочим візитом Японію. У Токіо Віталій Кличко проведе зустріч з президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Шінічі Кітаока. JICA має надати Україні кредит на суму 108 млрд ієн на реконструкцію Бортницької станції аерації. Також мер Києва зустрінеться з керівництвом компанії Marubeni.

Під час робочої поїздки Київський міський голова зустрінеться з міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші, віце-міністром Міністерства економіки, торгівлі та промисловості Японії Тошінао Накагава, керівництвом компаній Itochu (спільно з якою був реалізований проект модернізації вагонів Київського метрополітену) та Hitachi.

Крім того, відбудеться зустрічмера Києва з віце-губернатором префектури Токіо Тацумі Андо і  членами японської парламентської асоціації дружби «Японія-Україна» на чолі з її головою, членом Палати представників парламенту Японії Ейсуке Морі.

На запрошення мера Кіото Віталій Кличко також відвідає це місто-побратим Києва, поспілкується з його очільником Дайсаку Кадокава і відвідає Кіотський науковий центр ASTEM.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]