Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відвіз допомогу бійцям під Вовчанськ та Купʼянськ (+фото, відео)

18 травня 2024 року, 13:36

Мер Києва Віталій Кличко відвідав бійців на Харківському напрямку та відвіз їм вкрай необхідне спорядження. Зокрема, понад 50 БПЛА  Mavic 3 та Mavic 3Т – від громади столиці та 300 fpv дронів в якості благодійної допомоги. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Відвідав наших Захисників на Харківському напрямку (Вовчанськ, Купʼянськ). Відвіз і допомогу від громади столиці, і спорядження, яке купуємо й залучаємо в якості благодійної допомоги. 92-й бригаді передав закуплені за кошти бюджету понад 50 БПЛА – зокрема 31 Mavic 3 та 20 Mavic 3T. Також днями бійцям вирушить автомобільна техніка. Загалом 92-й бригаді місто виділило з бюджету 97 млн грн. В якості благодійної допомоги військовим Держприкордонслужби завіз 100 fpv дронів. Також по 100 таких дронів – 116-й окремій механізованій бригаді та спецпідрозділу ГУР МО «АРТАН». Київ продовжить допомагати та підтримувати наших Захисників! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]