Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко висловив співчуття з приводу смерті Івана Салія

28 вересня 2020 року, 12:16

Мер Києва Віталій Кличко висловив співчуття з приводу смерті Івана Салія – першого голови Київської міської державної адміністрації незалежної України. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу висловити співчуття рідним та близьким Івана Салія. Його не стало 26 вересня. Він був першим головою Київської міської державної адміністрації. Із 1992 до 1993 року. Згодом двічі обіймав посаду заступника голови КМДА, був заступником Міністра транспорту України, депутатом Верховної Ради I і III скликань», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що останнім часом Іван Салій був головою Всеукраїнського союзу виробників будівельних матеріалів та виробів. І багато зробив для втілення реформ у будівництві та для поліпшення бізнес-клімату в галузі для українських виробників.

«Я добре знав Івана Миколайовича. Ми спілкувалися, він завжди давав поради. Завжди був бадьорим та життєрадісним. Світла пам’ять...», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]