Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Вже днями мешканці зможуть повернутися у свої квартири в оновлений після обстрілів будинок на вулиці Чорнобильській (+фото, відео)

07 грудня 2022 року, 14:04

Уже днями мешканці зможуть повернутися у свої квартири в практично повністю оновленому після російських ракетних обстрілів житлового будинку на вулиці Чорнобильській у Святошинському районі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, який перевірив, як відремонтували будинок та поспілкувався з його мешканцями.

«На початку літа ми розпочали відновлювальні роботи в 16 найбільш пошкоджених обстрілами російських варварів житлових будинках. Це, зокрема, будинки в Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах столиці. У червні ми були тут – перевіряли, як розпочинали відновлення цього будинку на вулиці Чорнобильській. Пізніше були з перевірками і тут, і на інших будинках – на вулиці Богатирській, проспектах Валерія Лобановського, Свободи, на вулиці Ірпінській. На останніх двох об’єктах люди вже повертаються у свої помешкання», – розповів Віталій Кличко.

Щодо будинку на Чорнобильській – це 16-поверхівка. В будинку 126 квартир. Внаслідок потрапляння російської ракети 64 помешкання вигоріли повністю, 62 – постраждали частково. Обстеження технічного стану будинку, експертизи виявили, що несучі конструкції будівлі не пошкоджені. І будинок може бути відновлений.

«У будинку утеплили фасад, встановили нові вікна, перегородки сантехнічних приміщень, замінили ліфти, дах, відремонтували вхід до будинку. Підсилили збірні залізобетонні елементи. Влаштували нові електричні та сантехнічні мережі. Практично завершили соціальний ремонт в квартирах. Уже найближчими днями мешканці розпочнуть заселятися в свої квартири в повністю оновленому будинку», – підкреслив Віталій Кличко.

Загалом у столиці ракетними обстрілами пошкоджені понад 678 об’єктів. Із них, зокрема, понад 350 житлових будинків, 77 закладів освіти, 80 об’єктів житлово-комунального господарства, 25 об’єктів транспортної інфраструктури, 26 – охорони здоров’я.

На відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив Уряд.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]