Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко з міністром Олександром Камишіним перевірили укриття в Голосіївському районі (+відео)

04 червня 2023 року, 21:27

Мер Києва Віталій Кличко разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним перевірили укриття в Голосіївському районі столиці. Відео Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема він зазначив, що відповідальність за облаштування і роботу укриттів несуть їхні балансоутримувачі і глави районів. Кошти на всі РДА були виділені.

«Другий день ходимо з міністром Олександром Камишіним оглядаємо укриття. Сьогодні були в Голосіївському районі. В складі групи знову, на жаль, не було представників Київської міської військової адміністрації. Поцікавився в міністра чому. Бо цивільний захист населення, за законом, у воєнний час, у відповідальності військових адміністрацій. Проблеми з укриттями є. І в Голосієво – зокрема. Частина підвалів у приватних руках або в оренді. Частина – не облаштовані. Десь  – облаштовані і навіть ті, що в приватній власності та нанесені на карту. В учбових закладах – облаштовані, але вночі частина зачинена. Підкреслю ще раз, відповідальні за облаштування і роботу укриттів їх балансоутримувачі і глави районів. Кошти на всі РДА були виділені. І голів районів я говорив, хто призначає. Не хочеться вірити в саботаж і політичні мотиви. Особливо, у воєнний час. Але будемо і далі працювати, виправляти недоліки і робити все, що в наших силах і повноваженнях», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]