Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав вшанувати в суботу пам’ять жертв Голодоморів та політичних репресій

27 листопада 2020 року, 12:19

Мер Києва Віталій Кличко закликав вшанувати в суботу пам’ять жертв Голодоморів та політичних репресій. Про це він сказав під час онлайн-брифінгу.

«Завтра, в суботу, ми будемо вшановувати пам’ять жертв Голодоморів та жертв політичних репресій. Мільйони українців були знищені радянською владою штучно створеним голодом. Так намагалися придушити волю і гідність українців, знищити національну свідомість. Це – жахлива сторінка в історії України. Ми повинні зберегти пам’ять про ті страшні події та поширювати правду про цю трагедію», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що важливим є не тільки міжнародне визнання Голодомору як геноциду українського народу, а й наше власне усвідомлення великої трагедії.

«Я закликаю всіх у суботу, о 16 годині, запалити свічку пам’яті та поставити її на підвіконні. Збережемо пам’ять. Збережемо правду…», – сказав Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]