Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зобов’язав керівника Печерського району до 1 вересня завершити реконструкцію дитсадка № 720

17 серпня 2016 року, 14:47

Мер Києва Віталій Кличко зобов’язав голову Печерського району столиці Сергія Мартинчука до 1 вересня завершити роботи з реконструкції у дитсадку № 720 на бульварі Дружби Народів. Про це Віталій Кличко заявив під час інспекції навчальних закладів за участі голів районів Києва.

«Дитсадок готовий на 90%. Батьків не цікавлять ваші проблеми з «Київводоканалом» або якісь інші відмовки. 1 вересня дитячий садок повинен бути відкритий. Якщо ви неспроможні освоїти кошти, які на це виділені, провести необхідні роботи, виникає питання: чи на своєму ви місці?» – наголосив Віталій Кличко, звернувшись до очільника району. Голова району пообіцяв зробити все, щоби садок 1 вересня був відкритий. 

Після цього мер і керівники районів відвідали школу № 62 у Дарницькому районі, де тривають ремонтні роботи у частині приміщення для початкової школи. Оскільки Київська інженерна гімназія, яка розташована поблизу, завантажена на 150%, а школа № 62 – лише на 50%, столична влада ухвалила рішення перевести молодші класи з гімназії до школи, зробивши в ній ремонт.

Мер оглянув приміщення і дав завдання в. о. голови Дарницького району Василю Лозовому не тільки провести необхідні ремонтні роботи всередині приміщення, а також і пофарбувати фасад школи.

«Школа виглядає обшарпаною. Мені кажуть, навіщо робити ремонт, якщо тут наступного року здійснюватимуть теплосанацію, – зазначив Віталій Кличко. – Ваш район – це ваше обличчя. Зовнішньо школа повинна виглядати так само добре, як і в приміщенні. Це невеликі кошти – пофарбувати стіни.  Даю завдання в. о. голови району привести зовнішній вигляд школи до належного рівня», – підкреслив Київський міський голова.  

Із бюджету Києва у 2016 році  на підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового періоду виділено 1,1 млрд грн., що вдвічі більше у порівнянні з 2015 роком. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]