Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко зустрівся з мером Братислави: Столиця Словаччини відправить Києву 25 міських автобусів у якості допомоги

18 липня 2023 року, 20:05

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Братислави Матушем Валло. Столиці України та Словаччини мають побратимські відносини. Також Братислава – одне з 4 міст-підписантів Пакту вільних міст, до якого минулого року приєднався і Київ. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся з мером Братислави Матушем Валло в мерії столиці Словаччини. Наші міста повʼязують побратимські відносини. І Братислава підтримувала Київ від початку широкомасштабної війни, надсилала гуманітарну допомогу. Також Словаччина прийняла загалом понад 100 000 українських біженців. Сьогодні Братислава є прикладом змін та інновацій. І вже може успішно конкурувати з такими містами, як наприклад, Відень. Також Братислава була одним з 4 міст-підписантів Пакту вільних міст, до якого минулого року приєднався і Київ. Міста Пакту спільно відстоюють права місцевого самоврядування», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що з Матушем Валло домовилися про подальшу допомогу Братислави, зокрема, й у налагодженні роботи реабілітаційного центру для військових, який створює Київ. Обговорили і майбутнє відновлення України та Києва.

«Матуш Валло запропонував допомогу в залученні світових фахівців з консалтингу у відновленні інфраструктури, розвитку транспортної системи. Також найближчим часом Братислава передасть Києву 25 міських автобусів у якості допомоги. Зараз їх готують до відправки», – повідомив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]