Версія для людей із вадами зору

Визначено переможця інвестиційного конкурсу з облаштування парку в Печерському районі

28 листопада 2018 року, 15:17

У Печерському районі на вулиці Михайла Грушевського, 36 облаштують парк із об’єктами спортивної інфраструктури. Переможця відповідного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту затверджено розпорядженням КМДА.

Нагадаємо, що підготовку конкурсу було розпочато наприкінці минулого року. Згідно із рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури цим інвестором визначено товариство з обмеженою відповідальністю «МЕЛЕТІЯ».

Департаменту економіки та інвестицій доручено укласти відповідний інвестиційний договір із переможцем конкурсу, замовником реалізації проекту – КП «Київське інвестиційне агентство» та власником частини земельної ділянки – Публічним акціонерним товариством акціонерним банком «Укргазбанк».

Крім благоустрою зеленої зони та розбудови спортивної інфраструктури в районі, столиця отримає надходження до бюджету міста від сплати коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури – понад 539 011 грн без урахування ПДВ.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua