Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Влітку в Києві з’явиться безкоштовний літній кінотеатр для пенсіонерів

19 квітня 2017 року, 12:01

Кінотеатр просто неба «КіноСад Життєлюб» відкриється в Гідропарку на початку липня і стане першим хабом на відкритому повітрі для людей похилого віку.

Ініціатором проекту в 2015 році виступила благодійна організація «Життєлюб», яка займається різноплановою допомогою літнім людям столиці. Для реалізації проекту БО «Життєлюб» упродовж двох років за допомогою друзів і волонтерів проводила збір коштів на запуск будівництва об’єкта. Одним із найбільш значущих джерел фінансування проекту стала сума, отримана від продажу першої книги Гаріка Корогодського «Як витратити мільйон, якого немає, та інші історії єврейського хлопчика».

«На кінець 19-го століття в Києві благодійність просто вирувала. Я пишаюсь тим, що й у наш час знайшлися охочі продовжити славну традицію доброчинців минувшини – Терещенків, Ханенків чи Симиренків. Сьогодні Київ знову стає містом славетних меценатів і я радий, що міська влада бере у цьому участь. Завдяки проекту спільної дії «Зробимо разом» започаткована та реалізовується вже не перша ініціатива. Окрім «КіноСаду» за ці два роки дії «Зробимо разом» ми маємо успішні ініціативи з трасування фундаментів Десятинної церкви та благоустрою прилеглої території, реалізовується проект зі створення сучасного парку відпочинку «Наталка», ініціатива з будівництва культурно-розважального центру на Троєщині стилізованого під сільську забудову часів Київської Русі тощо. Це велике досягнення, коли спільними зусиллями громада, бізнес і влада піклуються про публічний простір міста. Вдячний Гаріку за його небайдужість до міста і впевнений, це не останній соціальний проект. У добру путь!», – сказав на прес-конференції заступник голови КМДА, координатор проекту спільної дії «Зробимо разом» Олексій Резніков.

Літній кінотеатр виключно благодійний проект, який буде муніципальною власністю, тож комерційна діяльність на території кінотеатру проводитися не буде. 

«Життєлюби – це дуже веселі і надпозитивні люди. «КіноСад Життєлюб» – це open-air hub для людей похилого віку – життєлюбів, та багатофункціональна платформа, яка об’єднує у собі і танцювальний майданчик, і концертну, театральну та кіно-зали під відкритим небом. Це – територія для проведення різних майстер-класів і освітніх програм, зони сімейного відпочинку, платформи для знайомств і спілкування людей похилого віку, унікальний арт-об’єкт і нова пам’ятка на карті Києва. Наше завдання – залучити якомога більше людей до благочинності та меценацтва, і, я певен, це вдасться», – розповів меценат Гарік Корогодський.

Він також повідомив, що перший етап – реконструкція, технічне оснащення та арт-оформлення – коштує 5,5 млн грн.

 

Довідково.

Безкоштовний літній кінотеатр для пенсіонерів «КіноСад Життєлюб» розташований у Гідропарку. 

У рамках робіт реконструюють занедбаний Зелений театр, який оснастять усім необхідним обладнанням, забезпечать програмою та івент-наповненням.

Важливо, що об’єкт залишається на балансі Гідропарку – його статус власності залишається комунальним. Комерційна діяльність на території кінотеатру проводитися не буде.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]