Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко взяв участь у Молодіжному форумі #4YouthKyivForum

25 липня 2021 року, 17:21

Молодіжний форум #4YouthKyivForum відбувся сьогодні, 25 липня, у навчальному центрі «Освіторія Хаб».

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами заступника міського голови, залучення молоді до органів місцевого самоврядування сприяє розбудові сучасної, прогресивної та диджиталізованої країни.

«Молоде покоління допоможе згенерувати нову та продуктивну концепцію розвитку нашої країни. Саме тому ми повинні приділяти достатньо уваги молодіжній політиці, дослухатися до голосу молоді, та давати їй усі необхідні інструменти для реалізації своїх ідей. У Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації завжди раді співпрацювати з молоддю, бо це є новим диханням та поштовхом до змін», – підкреслив Володимир Бондаренко.

До форуму долучились депутати Київської міської ради Тарас Козак, Григорій Маленко, Максим Нефьодов, Вадим Васильчук та Зоя Ярош, представники громадського сектору й активна молодь.

Учасники заходу обговорили теми розвитку молодіжної політики у Києві, створення молодіжного консультаційно-дорадчого органу при Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації, організацію стажування в органах місцевого самоврядування тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua