Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вугілля в Києві вистачить до кінця опалювального сезону – керівник апарату КМДА

20 лютого 2017 року, 17:31

За дорученням Київського міського голови теплоелектроцентралі (ТЕЦ) переведені на економний режим. Завдяки цьому Києву вистачить вугілля до кінця опалювального сезону. Про це під час прес-брифінгу заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Із наявних у Києві трьох ТЕЦ, тільки одна працює на вугіллі, інші дві – на газу, відповідно від вугілля не залежать. Твердого палива потребує Дарницька ТЕЦ, яка обслуговує 20% міста, переважно Дарницький і Дніпровський райони столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Сьогодні запас вугілля на ДарТЕЦ становить 25 тисяч тонн. Такого запасу без переходу на економний режим місту вистачило б на місяць. Із урахуванням введення економного режиму, запасів вугілля вистачить на 50 днів. Цьому сприяє і покращення погодних умов у столиці.

«Наразі ситуація стабільна і про жодні відключення та перебої мова не йде. Будемо сподіватися, що до кінця опалювального сезону ніяких змін не відбудеться. Загрози для міста Києва немає», – підкреслив керівник апарату КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]