Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вячеслав Непоп: «Спальні райони на околицях Києва потребують нових дитячих садочків»

25 вересня 2020 року, 17:37

Густонаселені райони на околицях Києва потребують нових сучасних дитячих садків. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час виїзної наради щодо будівництва дошкільного навчального закладу на вулиці Радунській у житловому масиві Вигурівщина-Троєщина.

«Спальні райони розширюються, на околицях будується багато нових житлових будинків, а відтак з’являється багато молодих сімей із дітьми. Необхідно «розвантажувати» наявні дошкільні заклади будівництвом нових дитячих садочків», – заявив Вячеслав Непоп.

Завершення будівництва дитячого дошкільного закладу на вул. Радунській, 5-Б заплановано в жовтні цього року. Вже за місяць маленькі мешканці Троєщини матимуть змогу відвідувати новий садочок із басейном і сучасно обладнаними спальнями й ігровими кімнатами.

Під час інспекції будівельного майданчика Вячеслав Непоп також звернув увагу на необхідність благоустрою прилеглої до садочка території.

«Необхідно не лише вкласти плиткою підхід до садочка, але й подбати про освітлення й озеленення навколишньої території», – підкреслив заступник голови КМДА.

Також Вячеслав Непоп доручив проінформувати мешканців Троєщини про відкриття садочку.

«Введення в експлуатацію вже за місяць, люди мають знати, що незабаром садок відкриє свої двері. Отже, треба донести їм цю інформацію, аби вже зараз формувати чергу з охочих записатися у заклад», – повідомив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]