Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З території Берковецького та Байкового кладовищ вивезено майже 70 тисяч кубометрів сміття

14 вересня 2016 року, 15:52

Протягом останнього року з території Берковецького (Міського) кладовища, який є найбільшим у столиці, а також Байкового кладовища вивезено майже 70 тисяч кубометрів сміття. Таким чином зусиллями міських комунальних служб, зокрема комунального підприємства «Київкомунсервіс» ліквідовано звалища, на яких сміття накопичувалося протягом 20 років. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Минулого року ми розпочали прибирання на Берковцях, де утворилося два сміттєзвалища, та провели там толоку. Протягом минулого літа «Київкомунсервіс» вивіз із території цвинтаря понад 40 тисяч кубометрів сміття. Цього року ми розпочали прибирання одного з найстаріших кладовищ в Україні – Байкового. Протягом літа з двох цвинтарів вивезли 27 тисяч кубометрів сміття. Я переконаний, що жоден цвинтар не повинен бути засмічений чи занедбаний, але, в першу чергу, це стосується Байкового кладовища, де поховані видатні українські митці, науковці, державні діячі, герої країни. Ми плануємо повністю прибрати стихійні звалища та дуже сподіваюся, що надалі відвідувачі з повагою ставитимуться до цих місць і зберігатимуть там чистоту й порядок, не залишатимуть купи сміття прямо на території», – зазначив Петро Пантелеєв.

За словами директора КП «Київкомунсервіс» Євгена Русіна, звалища, що знаходяться на міських некрополях, створені там понад 20 років тому.

«Минулого року на Берковецькому кладовищі під час робіт із прибирання завалів сміття навіть знайшли снаряд. Завдяки оперативній роботі відповідних служб вдалося безпечно його ліквідувати. Надалі роботи з очищення території проводяться більш уважно, розуміючи, що такі знахідки можуть повторитися. Звалище, яке ми ліквідували у минулому році періодично перевіряємо. Один раз на тиждень заїжджає наш співробітник аби переконатися, що нових відходів там немає», – зауважив Євген Русін.

Він нагадав, що у квітні 2015 року після наради з питання приведення до належного стану благоустрою міських кладовищ КП «Київкомунсервіс» розпочало роботи на Берковецькому цвинтарі. Завдяки спільними зусиллям ШЕУ «Київавтодор» та КО «Київзеленбуд» було вивезено понад 40 000 кубометрів сміття. Окрім робіт із вивезення сміття, працівники КП «Київкомунсервіс» відновили дорожню розмітку на території Берківців.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]