Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За минулий тиждень у Києві 15 дітей постраждали від домашнього насильства – Марина Хонда

10 березня 2020 року, 10:44

Протягом минулого тижня у Києві зафіксовано 616 звернень щодо домашнього насильства, що на 56 звернень більше у порівнянні з попереднім тижнем. Від загальної кількості 15 випадків стосувалися насильства над дітьми. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Згідно зі зведеною інформацією від поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру роботи з жінками, за минулий тиждень зафіксовано 616 звернень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло у Дарницькому районі – 66. Найменше – у Печерському та Шевченківському – по 28. Також у Києві зафіксовано 15 випадків домашнього насильства над дітьми. Це найбільший показник із початку року», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що протягом цього періоду Київський міський центр роботи з жінками отримав 119 звернень щодо домашнього насильства. Із них від жінок надійшло – 104, а від чоловіків – 15. П’ятьох кривдників направлено для проходження корекційних програм. Двоє осіб пройшли корекційну програму.

Працівники поліції зафіксували 441 звернення щодо домашнього насильства. Правоохоронці винесли 60 термінових заборонних приписів, які забороняють кривднику наближатися до постраждалої особи чи перебувати в одному з нею місці терміном до 10 діб.

Гаряча лінія з протидії домашнього насильства працює цілодобово за телефонами: 15-00 та 272-15-00.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]