Версія для людей із вадами зору

За минулий тиждень у Києві зафіксовано 560 звернень щодо домашнього насильства – Марина Хонда

02 березня 2020 року, 11:17

Протягом минулого тижня у Києві зафіксовано 560 звернень щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Згідно зі зведеною інформацією від поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру роботи з жінками, за минулий тиждень зафіксовано 560 звернень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло у Деснянському районі – 77. Найменше – у Печерському – 5», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що протягом цього періоду Київський міський центр роботи з жінками отримав 79 звернень щодо домашнього насильства. Із них від жінок надійшло – 70, а від чоловіків – 9. Також у Києві зафіксовано 7 випадків домашнього насильства над дітьми. Одного кривдника направлено для проходження корекційних програм.

Працівники поліції зафіксували 418 звернень щодо домашнього насильства. Правоохоронці винесли 48 термінових заборонних приписів, які забороняють кривднику наближатися до постраждалої особи чи перебувати в одному з нею місці терміном до 10 діб.

Гаряча лінія з протидії домашнього насильства працює цілодобово за телефонами: 15-00 та 272-15-00.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua