Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За неналежне прибирання снігу на керівників столичних підприємств склали 102 протоколи

29 січня 2021 року, 18:27

Місто працює над ліквідацією наслідків негоди в посиленому режимі. Від 5 години ранку інспектори КП «Київблагоустрій» та районних держадміністрацій перевіряють дотримання балансоутримувачами правил благоустрою в частині очищення від снігу. За несвоєчасне прибирання прилеглих територій столичні інспектори внесли 772 приписи та склали 102 протоколи. Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Відповідальність стовідсотково лежить на керівниках підприємств. На жаль, не всі виконують вимоги приписів та вчасно звільняють території від снігу. За статтею 152 Кодексу про адмінправопорушення, розмір штрафу сягає до 1700 грн. Від 5:00 майже сто інспекторів працюють на секторах, вносять приписи та складають протоколи. Кожного керівника, який не дотримується чинних правил благоустрою, буде притягнуто до відповідальності», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Увесь день дорожні та комунальні служби продовжують боротьбу зі снігом. На дорогах працює техніка, залучено 605 одиниць. Бригади в кількості 5538 комунальних працівників чистять тротуари, зупинки, пішохідні доріжки у парках та скверах.

Спільна мета – організувати безпечний рух для водіїв та пішоходів вулицями міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]