Версія для людей із вадами зору

Завдяки системі відеонагляду «Київавтодор» попередив крадіжку 400 кг кабелів

14 грудня 2017 року, 13:27

Сьогодні вночі завдяки системі відеонагляду працівниками комунального підприємства «Київавтошляхміст» комунальної корпорації «Київавтодор» було попереджено крадіжку 400 кг кабелів. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Так, у ніч проти 14 грудня викрали майже 400 кг кабелів. Інцидент стався на Броварському проспекті поблизу Венеціанського острова.

Попередити крадіжку вдалося диспетчеру КП «Київавтошляхміст» завдяки сучасній системі відеоспостереження, яка встановлена КК «Київавтодор».

Саме диспетчер КП «Київавтошляхміст», помітивши на моніторі системи відеоспостереження підозрілих осіб, негайно викликав на місце правоохоронні органи. Екіпаж поліції затримав вказаних осіб.

Як зауважили у КК «Київавтодор», що це не перший випадок, коли працівники корпорації завдяки впровадженню сучасної системи відеоспостереження попереджують крадіжку майна. Зокрема, влітку таким чином було затримано крадіїв кольорового металу на Московському мосту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua