Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Завтра у столиці урочисто відкриється щорічна виставка тюльпанів «Казки світу»

24 квітня 2019 року, 13:13

Завтра на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» розпочне свою роботу дев’ята щорічна виставка тюльпанів «Казки світу». Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

На урочисте відкриття киян та гостей столиці запрошують о 17:00.

«Київзеленбуд» та районні управління зеленими насадженнями запрошують киян та гостей столиці до світу казок. Адже квіткові інсталяції цьогорічної виставки присвячені сюжетам відомих казок про Попелюшку, Аладіна, Золоту рибку, багряні вітрила тощо. Як обіцяють організатори, «навіть дорослі відчують себе, як у дитинстві, у дивовижному місці, де реальність зливається із казкою».

 

Протягом 3-ох тижнів гості «Співочого поля» зможуть побачити цвітіння понад 11 нових сортових тюльпанів загальною кількістю 180 000 квітів.

«Ми дуже раді, що маємо можливість подарувати киянам справжнє весняне свято, та сподіваємось, що вони приємно проведуть час. Адже ми підготували для цього цікаву та насичену програму», – сказав співорганізатор виставки, керівник компанії GrandEvent Денис Погорєлко.

На території експозиції також працюватимуть квітковий та хендмейд ярмарки, дитяча зона, кімната матері та дитини, мотузковий парк, розважальна програма тощо.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33, «Співоче поле» Печерського ландшафтного парку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]