Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Зелених зон у столиці побільшає. Київрада створила ще 2 сквери

06 жовтня 2016 року

Зелених зон у столиці побільшає. Київрада створила ще 2 сквери

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення ще двох скверів.

Один із них має з'явитися у Солом'янському районі Києва на перетині вулиць Божків Яр та Нечуя Левицького. Земельна ділянка має площу 0,18 га.

Ще один сквер загальною площею 0,42 га облаштують на вул. Мілютенка, 7 , що в Деснянському районі столиці.

Надання відповідним земельним ділянкам статусу скверів має на меті збереження земельних ділянок та існуючих зелених насаджень, а також облаштування зон відпочинку для киян.

Рішення також передбачають внесення змін до Програми розвитку зеленої зони Києва 2010 року, концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста й надання доручення КО “Київзеленбуд” щодо оформлення даних земельних ділянок та можливості залучення коштів меценатів для благоустрою скверів та парку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]