Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Зміни у роботі трамваїв маршрутів №№ 14,15 та автобусів маршрутів № 2, 9

26 липня 2018 року, 16:18

Від початку руху 28 липня (орієнтовно до 20 серпня) закривається рух трамвайних маршрутів №№ 14, 15. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Для належного обслуговування пасажирів на цей час організовується рух тимчасових автобусних маршрутів у звичайному режимі руху, а саме:

  • автобусний маршрут №14 ТК «Проспект Відрадний – станція метро «Берестейська» трасою слідування: б-р В. Гавела (від просп. Відрадного) – вул. Каблукова – вул. Героїв Севастополя – вул. М. Василенка – ст. метро «Берестейська», у зворотному напрямку: вул. М. Василенка – б-р В. Гавела;
  • автобусний маршрут № 14Т на період із 30 липня до 3 серпня та з 6 серпня до 20 серпня «Проспект Відрадний – станція метро «Лук’янівська» трасою: б-р В. Гавела (від просп. Відрадного) – вул. Каблукова – вул. Героїв Севастополя – б-р В. Гавела – вул. М. Василенка – вул. Дегтярівська – вул. Довнар-Запольського – вул. Білоруська – Лук’янівська площа, у зворотному напрямку: Лук’янівська площа – вул. Дегтярівська – вул. М. Василенка – б-р В. Гавела (до просп. Відрадного);
  • автобусний маршрут № 14ТД на період 28-29 липня та 4-5 серпня «Проспект Відрадний – Контрактова площа» курсуватиме трасою: б-р В. Гавела (від просп. Відрадного) – вул. Каблукова – вул. Героїв Севастополя – б-р В. Гавела – вул. М. Василенка – вул. Дегтярівська – вул. Мельникова – вул. Січових Стрільців – вул. Глібова – вул. В. Чорновола – Глибочицький проїзд – вул. Глибочицька – вул. Верхній Вал – вул. Костянтинівська – Контрактова площа (вул. Спаська), у зворотному напрямку: вул. Спаська – вул. Межигірська – вул. Нижній Вал – вул. Глибочицька – Лук’янівська площа – вул. Дегтярівська – вул. Василенка – б-р В. Гавела (до просп. Відрадного).

Із 28 липня до 20 серпня 2018 року внесено тимчасові зміни у трасу слідування автобусного маршруту № 2 «Вул. Булгакова – станція метро «Шулявська» у напрямку вул. Булгакова, а саме організовано рух маршруту за наступною схемою: від ст. м. «Шулявська» до просп. Космонавта Комарова за постійною схемою, далі – б-р В. Гавела – вул. Білецького – вул. Героїв Севастополя, далі за постійною схемою.

Із 28 липня до 20 серпня внесено тимчасові зміни у трасу слідування автобусного маршруту № 9 «Вул. Булгакова – станція метро «Лук’янівська» у напрямку станції метро «Лук’янівська», а саме організовано рух маршруту за наступною схемою: від вул. Булгакова до просп. Космонавта Комарова за власною трасою, далі – просп. Космонавта Комарова – вул. Героїв Севастополя – вул. Академіка Стражеска – б-р В. Гавела – вул. Академіка Каблукова – вул. Героїв Севастополя – б-р В. Гавела, далі за власною трасою.

Від початку до закінчення робіт (орієнтовно до 20 серпня) пасажири автобусів маршрутів № 14Т, № 14ТК, № 14ТД мають право проїзду по місячним проїзним квиткам, придбаних для проїзду в трамваї.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]