Версія для людей із вадами зору

Повідомлення про відмову від проведення торгів на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, запланованих на 27 березня 2019 року, за окремим лотом

На підставі протоколу доручень № 5, напрацьованого під час виїзної наради (Вокзальна площа, 1) 30 січня 2019 року, затвердженого заступником голови Київської міської державної адміністрації Д. Давтяном, у зв’язку з проведенням капітального ремонту Вокзальної площі.

Комунальне підприємство «Міський магазин» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про відмову від проведення торгів на право розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, запланованих на 27 березня 2019 року, за лотом № СЛ-П-10227 до моменту завершення капітального ремонту Вокзальної площі.

Суб’єктам господарювання, які зареєструвалися на участь у торгах, сплачені гарантійні внески будуть повернені протягом двадцяти одного календарного дня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua