Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До уваги підприємств та організацій у сфері автомобільного транспорту!

23
травня вівторок
16
червня п'ятниця

До уваги підприємств та організацій!

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктів 14-21 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081, Положення про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого рішенням Київської міської ради від 02 березня 2023 року № 6018/6059, оголошує конкурс з метою визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників для здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу:

1. Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), здатного забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Києва та автобусному маршруті загального користування прямого сполучення місто Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль", підготовку матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інші матеріали.

2. Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу.

3. Основними критеріями відбору переможця є:

3.1. досвід роботи підприємства (організації) не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень, досвід виконання функцій робочого органу не менше як десять років, а також досвід проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування з кількістю об’єктів на ньому понад 100 одиниць;

3.2. наявність не менше 4 (чотирьох) штатних фахівців, які мають стаж роботи у сфері автомобільного транспорту не менше п’яти років, з яких не менше 2 (двох) штатних фахівців мають досвід роботи у розробці паспортів автобусних маршрутів загального користування;

3.3. чисельність штатних працівників не менше 10 осіб;

3.4. місцезнаходження підприємства (організації) - м. Київ;

3.5. наявність матеріальної та технічної можливості для забезпечення якісної підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів (оргтехніка).

4. До участі в конкурсі не допускаються організації, які:

4.1. визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про визнання банкрутами, що перебуває у провадженні суду;

4.2. знаходяться у стані припинення;

4.3. мають заборгованості з виплати податків і зборів, що контролюються органами доходів і зборів, та з виплати заробітної плати;

4.4. надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень пасажирів, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

4.5. подали для участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи;

4.6. подали для участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі визначається організатором в оголошенні про проведення конкурсу. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою претендента та скріплюються печаткою (за наявності) з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи, які надійшли організатору після встановленого строку, не розглядаються.

6. Засідання комітету відбувається за участі всіх претендентів, у присутності яких оголошуються подані на конкурс пропозиції. У випадку відсутності претендента чи його уповноваженого представника комітет визначає переможця на підставі поданих претендентом на конкурс документів, про що зазначається в протоколі засідання комітету. Претендентам надається право на обґрунтування запропонованих ними конкурсних пропозицій. Під час проведення конкурсу додаткові пропозиції від претендентів не приймаються.

7. Переможцем конкурсу визнається претендент, який за оцінкою комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.

8. Рішення про результати конкурсу приймаються комітетом на закритому засіданні.

9. Рішення комітету щодо визначення переможця конкурсу оголошується із запрошенням на нього претендентів та у 10-денний термін оформлюється протоколом.

10. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більш як на три роки.

Перелік документів для участі в конкурсі підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу:

1. Заява на участь в конкурсі за встановленою формою.

2. Належним чином завірена копія статуту (положення) підприємства (організації), або копія Опису з кодом доступу до безоплатного доступу через персональний кабінет до останньої редакції статуту (положення).

3. Прізвища осіб, уповноважених діяти від імені підприємства (організації), які мають право підписувати документи для участі у конкурсі.

4. Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, а також довідка підписана керівником підприємства (організації) і головним бухгалтером та завірена печаткою (у разі наявності) про відсутність заборгованості по заробітній платі.

5. Належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень, досвід виконання функцій робочого органу не менше як десять років, а також досвід проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування з кількістю об’єктів на ньому понад 100 одиниць.

6. Належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують наявність не менше 4 (чотирьох) штатних фахівців, які мають стаж роботи у сфері автомобільного транспорту не менше п’яти років, з яких не менше 2 (двох) штатних фахівців мають досвід роботи у розробці паспортів автобусних маршрутів загального користування.

7. Належним чином засвідчені копії штатного розпису, Додатка 4 (ДФ) «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» Податкового розрахунку сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податків фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні повні чотири квартали.

З метою отримання додаткової інформації та консультацій прохання звертатись до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Леонтовича, 6, поверх 3, каб. 316 з 9.00 до 17.00. Телефон для довідок: (044) 366-63-36, 366-63-52.

Строк прийняття документів від претендентів на участь в конкурсі – до 15.45 год. 16.06.2023 року включно. Початок проведення засідання конкурсного комітету – 29.06.2023 року о 10.00 за місцезнаходженням Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Форма заяви встановленого зразка на участь в конкурсі додається.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]