Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про Національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» (далі - Програма).

Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну а також сприяти її якісному відновленню та відбудові.

У 2022-2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні.

У 2024 році молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі.

Додатково повідомляємо про те, що проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.

Етапи проведення молодіжних обмінів:

  • І хвиля молодіжних обмінів – червень - липень;
  • ІІ хвиля молодіжних обмінів – липень - серпень;
  • ІІІ хвиля молодіжних обмінів – серпень - вересень.

Детальніше про програму та її впровадження минулих років ви можете дізнатися у соціальних мережах:

Реєструйтеся для участі в обмінах та поширюйте інформацію серед своїх друзів: https://forms.gle/6vqaJ7keRxpdHoGu5

Контактна особа від Мінмолодьспорту: Анастасія Коломійченко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики, електронна адреса [email protected].

Відповідальна особа за організацію презентацій: Ольга Скрипник, PR-менеджер, електронна адреса [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]