Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про онлайн-курс для публічних службовців «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який відповідає за формування антикорупційної політики та запобігання корупції.

Зокрема, одними з основних напрямів діяльності Національного агентства є навчальний та просвітницький компоненти. Так, до повноважень Національного агентства, серед іншого, належить надання методичної та консультаційної допомоги з питань застосування актів законодавства з етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

Враховуючи зазначене, Національне агентство актуалізувало «Зрозуміло про конфлікт інтересів» на навчальній платформі Study.NAZK з урахуванням законодавчих змін. Курс призначений для осіб, вказаних у ч. 1 ст. 3 Закону.

В курсі слухачам пропонується розглянути такі питання:

  • Що таке конфлікт інтересів?
  • Як запобігти виникненню конфлікту інтересів? Як врегулювати конфлікт інтересів?
  • Як запобігти іншим потенційним порушенням?
  • Яка відповідальність передбачена за порушення вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів?

Загальна тривалість курсу – шість годин. Після проходження курсу кожен слухач зможе перевірити рівень засвоєних ним знань шляхом тестування. Також є можливість отримати сертифікат по закінченню навчання. Курс можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона, для цього потрібна лише реєстрація на платформі Study.NAZK.

Онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів!» доступний за посиланням: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+ki002+2022-09/about/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]