Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення у Києві 27.08.2022 фестивалю Мовосфера

27
серпня субота

Запрошуємо громаду Києва долучитися до підтримки проєкту Ініціативи «Навчай українською» та громадської організації Українська гуманітарна платформа фестивалю Мовосфера, що відбудеться 27 серпня 2022 року з метою зробити українську мову популярною серед дітей, батьків та викладачів гуртків, щоб українську мову сприймали як модну, сучасну, мову можливостей та фактор, який об'єднує всю країну і робить нас унікальними у світі.

Мовосфера - це фестиваль для батьків, дітей та викладачів позашкілля із «ярмарком» гуртків, майстер-класами для дітей, дискусійними студіями із зірковими промовцями(амбасадорами Ініціативи є телеведучі Марічка Падалко та Соломія Вітвіцька, співак Тарас Тополя, шоумен Юрій Кондратюк, спортсмени Станіслав Горуна та Сергій Стаховський).

Завдяки участі у фестивалі гуртки з українською мовою навчання отримають промоцію та нових учнів, учасники заходу відчують себе частиною спільноти однодумців, містяни, що долучаться до фестивалю чи побачать у ЗМІ отримають надих спілкуватись українською. Захід вплине на становлення української ідентичності, популяризацію української мови та залучення широкої авдиторії з кількох регіонів України. Проєкт сприятиме створенню цілісного національного мовно-культурного простору, стійкості його до зовнішнього втручання та сталої роботи з розвитку української мови.

Під час Фестивалю буде задіяно кілька майданчиків. Орієнтовне місце проведення фестивалю Володимирська гірка (від пам'ятника Володимира Хрестителя до Андріївської церкви):

  1. Майданчик для імпровізованих вистав та перфомансів, ігрових програм із залученням у дійство глядачів + Форум з популяризації мови для батьків за участю лідерів громадської думки.
  2. Школа блогерів - workshops з блогерами та стрімерами.
  3. Представлення гуртків сучасного рукоділля (хендмейд) - простір зі столиками, де під керівництвом майстрів можна зробити сувеніри власноруч. На цьому ж майданчику робототехніка та конструювання. Сімейна ігротека - майданчик з іграми, що передбачають використання навичок мови для виконання ігрових завдань, настільні ігри. Лінгва-квест - ігровий майданчик-атракціон із виконанням певних завдань із вербальними головоломками.
  4. Дансинг - майстер-класи та імпровізовані танці у сучасній хореографії. Макс. 30 осіб одночасно.
  5. Кавер-фест - клуб виконавців українських популярних пісень.
  6. Спорт, скаутинг та патріотичне виховання.

У рамках фестивалю відбудеться флешмоб «Танцюй під українське» у прямому ефірі між українськими містами (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Ужгород - від 1000 учасників).

Заплановано конкурс вокалістів з різних куточків України, які виконують сучасні українські пісні, в організації та оцінювані візьме участь Ігор Кондратюк.

Форум для батьків, покликаний мотивувати до переходу на українську, за участю Марічки Падалко та відомих українців.

Контакти: +380 (67) 783 95 96 (Наталка Федечко) https://speak-ukrainian.org.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/teach.in.ukrainian

[email protected]
[email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]