Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Де отримати індивідуальний податковий номер?

Реєстраційний номер облікової картки платника податків – індивідуальний десятизначний унікальний код платника податків в Державному реєстрі фізичних осіб , тобто особистий номер для обліку в фіскальних органах для сплати податків та інших обов’язкових платежів.

Оформити картку платника податків, внести зміни (зміна прізвища чи ім’я тощо) до ІПН чи отримати дублікат можна в ДПІ за місцем проживання чи за місцем отримання доходів. Термін видачі ідентифікаційного кода чи дубліката, перевипуск чи внесення змін до картки – 5 днів. Послуга надається безкоштовно.  

Ідентифікаційний номер присвоюється особі один раз та не змінюється протягом життя. У разі зміни даних про особу сам ІПН не потрібно міняти – слід внести зміни в дані щодо платника податків, звернувшись до податкової інспекції з відповідним документами.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків видається

  • повнолітнім громадянам України;

  • неповнолітнім дітям через батьків чи опікунів;

  • нерезидентам для сплати податків в Україні;

  • законним представникам або уповноваженим особам.

Відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО, фізична особа-резидент чи нерезидент незалежно від віку, яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через законного представника (уповноважену особу за довіреністю) надати документ, що посвідчує особу, та подати заяву на внесення до реєстру – форму №1 ДР, що містить відомості про П.І.Б., стать, дату та місце народження, громадянство, місце проживання та роботи, контакті дані та відомості про документ, що посвідчує особу (паспорт чи свідоцтво про народження, а також документ довіреної особи, якщо заява вноситься за довіреністю).

Для отримання детальної інформації звертайтесь до відповідного центру обслуговування податкової інспекції вашого району.

Районні податкові інспекції Києва

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]