Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Чи потрібно змінювати документи при перейменуванні вулиці?

Ні, не потрібно вносити зміни до свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору зміни, договору дарування, окрім випадків, коли це потрібно для оформлення продажу чи дарування, тощо, або за власної ініціативи.

Як змінити документи

Необхідно звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із зміною назви чи перейменування вулиці. Заяву можна подати як особисто, так і за довіреністю.

Якщо ви хочете продати/подарувати/успадкувати нерухоме майно, у Департаменті містобудування та архітектури КМДА можна отримати довідку про перейменування вулиці. Для цього необхідно подати заяву (бланк заяви видають на місці) до Департаменту за адресою вул. Хрещатик, 32. Довідка видається за 15 календарних днів.

За додатковою інформацією звертайтесь до контакт-центру Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури за телефоном (044) 235 10 25.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]