Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Як оформити закордонний паспорт дитині?

Оформити закордонний паспорт дитині можна через підрозділи Державної міграційної служби та Центри надання адміністративних послуг.

Необхідні документи:

  • заява;

  • паспорт громадянина України для осіб, що досягли 14-річного віку чи свідоцтво про народження дитини;

  • документи, що підтверджують сплату консульського збору або оригінал і копія документа про звільнення від таких платежів;

  • у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см та одну фотокартку розміром 10 х 15 см для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Додатково можуть знадобитись особі, що не досягла шістнадцятирічного віку та проживає з одним із батьків:

  • оригінал або засвідчена копія свідоцтва про смерть другого з батьків;

  • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

  • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;

  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

  • довідки про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету, або у разі оформлення паспорта у закордонній дипломатичній установі України – іншого документа, що підтверджує таку реєстрацію;

  • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька.

У разі оформлення паспорта з електронним чіпом, під час оформлення заяви у підрозділі ДМС необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук. Сканування відбитків пальців рук дітей зійснюється з 12 років за дозволом батьків (законних представників).

Інформацію щодо порядку оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон для дитини розміщено на офіційному веб-порталі адміністративних послуг Києва.

Для отримання консультацій звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг за номером (044) 202-60-39,  до Державної міграційної служби України за номером (044)279-98-99 або  Контактного центру міста Києва за телефонами 1551 (зі стаціонарного та мобільного); (044) 205-73-37 (з міжміського). 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua