Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

VcentriHUB – популярний майданчик для комунікації влади, громади та соціально відповідального бізнесу

VcentriHub – це безкоштовний відкритий громадський простір для всіх представників громадянського суспільства, який працює у трьох районах міста Києва – Шевченківському, Оболонському та Голосіївському. Хаби дають можливість швидше реагувати на локальні ініціативи. Саме на базі районних громадських просторів, у безпосередній співпраці з місцевою владою, відбуваються обговорення міських політик, громадські консультації та інша громадська активність.

У закладах є все необхідне для проведення заходів різних форматів – мультимедійне обладнання, мережа Wi-Fi, сучасна система клімат-контролю. Приміщення повністю інклюзивні та умовно розділені на декілька зон: основний великий зал, окрема дитяча кімната, коворкінг-зона та конференц-кімната.

Голосіївський Хаб тільки починає свою роботу. А от VcentriHUB Оболонського та Шевченківського районів уже успішно себе зарекомендували, де лише за 8 місяців цього року, було проведено понад 500 заходів, серед яких близько третини – заходи для внутрішньо переміщених осіб. Також систематично відбуваються заходи для дітей та молоді, навчання для людей похилого віку, різноманітні заходи для представників інститутів громадянського суспільства та публічних службовців, збори та круглі столи, презентації, консультації, творчі вечори.

Загалом всього за час існування, в Хабах було проведено 1183 заходи, з яких 946 – від представників інститутів громадянського суспільства та 237 – організованих КНП «Центр комунікації». Орієнтовна кількість відвідувачів – майже 18 тисяч осіб.

Діяльність у VcentriHUB можна розділити за наступними напрямами:

1)  Майданчик для комунікації влади, громади, бізнесу (публічні консультації, прийоми громадян посадовими особами, презентації проєктів, круглі столи та обговорення).

2)  Освітній та культурний центр для людей поважного віку (Курс для людей поважного віку включає в себе вивчення тем «Цифрова грамотність», «Користування програмами Helsi, Дія, Київ Цифровий», «Оплата комунальних послуг через інтернет», Психологічна та юридична підтримка, «Інструменти участі»).

3)  Ресурсно-методичний центр розвитку ІГС.

4) Проведення заходів інститутів громадянського суспільства (де Vcentri HUB – безкоштовний майданчик, обладнаний необхідною технікою).

5) Центр промоції та методичної підтримки застосування інструментів участі (популяризація існуючих ІУ, консультації та тренінги для населення, розробка методичних матеріалів, напрацювання рекомендацій щодо їхнього вдосконалення).

6)  Реалізація молодіжної політики (навчання та дозвілля, місце зустрічі для молоді, зустрічі з представниками влади і бізнесу, профорієнтація).

7) Діяльність громадської ради (збори, конференції, тренінги для представників).

8) Ресурсний центр підтримки ОСББ та ОСНів (підтримка у програмах співфінансування, юридичні та фінансові консультації, освітні заходи).

9)  Школа ефективного публічного службовця (тренінги, семінари, воркшопи на різноманітні тематики, розпочинаючи від вузькопрофільних заходів до ораторського мистецтва і основ медіації та фасилітації).

10) Діяльність депутатів ВРУ і КМР (звітування, заходи неполітичного характеру).

Проведення політичних та релігійних заходів – заборонено. Користуватися безкоштовним майданчиком VcentriHUB можна за умови реєстрації на порталі www.vcentri.com. Тут також можна детальніше ознайомитися із правилами та можливостями VcentriHUB.

Адреси та контакти хабів:

  • Оболонський – Оболонський проспект, 22-А, 067-508-10-49;
  • Шевченківський – вулиця Володимирська, 51-Б, 093-389-44-57.
  • Голосіївський – вулиця Велика Китаївська, 83, 093-549-69-85

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]