Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичне метро акивізує роботу в режимі перевезень, хоча підземні станції продовжують слугувати для киян укриттями на випадок повітряної тривоги (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Громадський транспорт столиці продовжує відновлювати рух за звичними для містян графіком та маршрутами. У столичному метро поїзди сьогодні відновили рух обома коліями на синій та зеленій лініях. Інтервал руху на всіх лініях скорочено до 30 хвилин. Підземні станції метро продовжують цілодобово приймати людей як укриття. Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 07:30 до 19:00. The capital's public transportation continues to resume operations at the hours Kyivans are used to and on more routes. Today, Kyiv metro trains resumed traffic on both tracks on the blue and green lines. The interval between trains on all lines has been shortened to 30 minutes. The metro transports passengers from 7:30 to 19:00 (Photo by KCSA, Oleksii Samsonov).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]