Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Забезпечення дотримання прав осіб з інвалідністю під час здійснення пасажирських перевезень перевізниками некомунальної форми власності

На початку 2022 року автомобільні перевізники некомунальної форми власності щоденно забезпечували обслуговування пасажирів орієнтовно 1600 одиницями рухомого складу.

З початку повномасштабного вторгнення рф для виконання військово-транспортного обов’язку автомобільні перевізники некомунальної форми власності передали орієнтовно 400 од. рухомого складу.

Враховуючи вищевикладене та беручи до уваги значне зменшення пасажиропотоків, на сьогодні для перевезення пасажирів приватні автомобільні перевізники щоденно забезпечують роботу 850 автобусів малого класу, з яких 334 пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.

Контроль за дотриманням приватними перевізниками (водіями) чинного законодавства України в частині забезпечення прав осіб з інвалідністю здійснюється Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах наданих повноважень під час проведення чергових/позачергових перевірок умов укладених договорів.

Крім того, під час проведених впродовж року нарад за участю приватних автомобільних перевізників постійно наголошувалося про необхідність забезпечення дотримання прав осіб з інвалідністю під час здійснення пасажирських перевезень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]