Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Необґрунтованість видачі листка непрацездатності. Актуальні питання

З початку року Пенсійному фонду України передано функцію соціального страхування у зв‘язку із тимчасовою втратою працездатності. Практичне застосування законодавчих змін викликає питання у роботодавців та працівників - які вимоги до оформлення лікарняних, який лікарняний може бути визнаний необґрунтованим і хто за це несе відповідальність, які терміни внесення змін і коректив до лікарняного, коли може бути видано паперовий листок непрацездатності, як отримати виплати по лікарняному за кордоном і багато іншого.

На всі ці питання відповідає ВІТАЛІЙ НЄМЦЕВ, начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Переходьте на YouTube – канал Головного управління за посиланням https://youtu.be/eyKg60T9up4 та отримайте потрібну інформацію.

Для зручності під відео міститься таймінг, який спрощує пошук відповідей на ті чи інші питання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]