Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Соціальний діалог у місті Києві

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальний діалог в Україні», Указу Президента України від 02 квітня 2011 року № 347/2011 «Про Національну тристоронню соціально-економічну раду», розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 12.02.2007 № 139 «Про заходи з проведення соціального діалогу» утворено Київську міську тристоронню соціально-економічну раду, яка є постійно діючим дорадчим, консультативним та узгоджувальним органом для ведення соціального діалогу в місті Києві.

Основними завданнями Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради є:

  • вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо економічного і соціального розвитку та розвитку трудового потенціалу в місті Києві;
  • підготовка та надання узгоджених пропозицій і рекомендацій місцевим органам виконавчої влади і місцевого самоврядування з питань формування та реалізації в місті Києві державної економічної та соціальної політики, регулювання економічних, соціальних і трудових відносин та шляхів подальшого їх розвитку.

Склад Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради

Порядок та черговість ротації голови Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради визначається і затверджується на її першому засіданні та вноситься окремим розділом до Регламенту Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.

Організаційною формою діяльності Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради є засідання, які проводяться не рідше одного разу на три місяці згідно з планом роботи Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради на відповідний рік.

Рішення Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради оформляються протоколом (у разі необхідності - у вигляді пропозицій, висновків та рекомендацій).

Протоколи засідань Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради:

ТЕРИТОРІАЛЬНА УГОДА між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Спільним представницьким органом сторони роботодавців на територіальному рівні в місті Києві та Спільним представницьким органом профспілок та об'єднань профспілок м. Києва на 2021-2023 роки

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]