Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Надання соціальної, психологічної реабілітації

Спеціалістами мережі районних в місті Києві центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надаються соціальні та психологічні послуги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей за місцем проживання.

Звертатися до Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: м. Київ, вул. Довженка, 2,тел./факс: (044) 458-27-67.

Київський міський центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів також надає широкий спектр послуг з соціальної та психологічної реабілітації інвалідам міста Києва, в тому числі, учасникам антитерористичної операції. З цією метою Київським міським центром соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів налагоджено тісну співпрацю із Головним військовим клінічним шпиталем. В межах співпраці працівники центру відвідують поранених учасників АТО, які знаходяться на лікуванні та надають їм психологічну допомогу та юридичні консультації. Окрім цього, залучають поранених бійців до участі в різноманітних заходах, спрямованих на їх соціальну адаптацію та реабілітацію.

Київський міський центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів знаходиться за адресою: вул. І. Франка, 36-Б, тел. 235-87-93.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]