Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про відкриття рекрутингових центрів 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка у місті Києві

З березня 2024 року Міністерство оборони України запровадило новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних Сил. Він покликаний замінити застарілі підходи — на зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу та онлайн.

Актуальні вакансії 110 бригади на сайті — 110-ombr.org. У бригаду потрібні: сапери, стрільці, зв’язківці, артилеристи, медики та інші. У бригаді зазначають, що кожен може стати частиною перемоги.

Киян запрошують у центр рекрутингу бригади на вулицю Здолбунівську, 3, корпус 2 (перший поверх).

110 ОМБр сформована на початку повномасштабного вторгнення ворога. Підрозділи бригади брали участь в боях за Ірпінь, Бучу, Гостомель, Мощун. З кінця березня 2022 року, протягом двох років, підрозділ тримав оборону Авдіївського напрямку.

24 серпня 2022 року бригаді було присвоєно почесне найменування «імені генерал-хорунжого Марка Безручка». 14 жовтня 2022 року, у День захисників і захисниць України, Президент Володимир Зеленський вручив підрозділу Бойовий Прапор зі стрічкою з почесним найменуванням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]