Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відкриті дані

Публічна інформація у формі відкритих даних - це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних» (зі змінами) структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оприлюднюють на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua інформацію у формі відкритих даних.

Нормативно-правова база для організації роботи з відкритими даними.

 Розпорядники інформації Київської міської державної адміністрації:

Принагідно інформуємо, що на період дії воєнного стану для забезпечення інтересів національної безпеки та оборони, територіальної цілісності України та з урахуванням рекомендацій Міністерства цифрової трансформації (лист від 09.08.2022 № 1/06-2-6620) оприлюднення нижче зазначених наборів даних не здійснюється:

  1. Перелік дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єктів 2 і 3 груп із зазначенням номера та строку дії (для облдержадміністрацій).
  2. Схеми планування територій областей (для облдержадміністрацій).
  3. Схеми планування територій районів (для райдержадміністрацій).
  4. Адресний реєстр.
  5. Дані про видані будівельні паспорти.
  6. Дані про розміщення спецтехніки, що використовується для надання комунальних послуг, благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт.
  7. Дані містобудівного кадастру, у тому числі геопросторові дані.
  8. Схеми планування території областей, схеми планування території районів, генеральні плани населених пунктів, плани зонування території, детальні плани території, містобудівна документація територіальних громад, їх проекти (відповідно до повноважень).
  9. Реєстр містобудівних умов та обмежень.
  10. Дані щодо місцезнаходження камер відеоспостереження, що перебувають у комунальній власності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]